Skład Green Coffee & Raspberry

Trafiłaś tu zapewne dlatego, iż poszukujesz suplementu, który będzie wspierał Cię w walce z dodatkowymi kilogramami. Śmiało możesz uznać swoje poszukiwania za zakończone. Green Coffee & Raspberry jest innowacyjnym produktem na rynku suplementów diety.

Co wyróżnia Green Coffee & Raspberry?

Jest on jedynym aktualnie dostępnym na rynku suplementem, w którego skład wchodzą zarówno zielona kawa jak i ketony z malin.

Dzienne optymalne (opracowane przez naukowców) spożycie zielonej kawy to 1000mg, a ketonów z malin - 100mg. To właśnie na bazie tych danych stworzyliśmy wraz z jednym z czołowych laboratoriów w UK unikalny pod względem receptury produkt, w którym w każdej kapsułce znajduje się 1000mg zielonej kawy i 100mg ketonów z malin!

Wszystkie składniki Green Coffee & Raspberry to stosowane od lat w tradycyjniej medycynie substancje w 100% naturalne, które dla Waszego bezpieczeństwa przeszły pozytywnie testy jakości zarówno w Stanach Zjednoczonych jak i Unii Europejskiej i zostały pomyślnie dopuszczone do obrotu.

Unikalna formuła oprócz odchudzania gwarantuje również poprawę całkowitej kondycji organizmu, co przekłada się na wydajniejszy metabolizm i spowolnienie procesu starzenia się komórek.

Zawiera optymalną ilość substancji czynnych, dzięki którym organizm chudnie szybciej i efektywniej, bez żadnych skutków ubocznych! Przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Ponadto reguluje apetyt, ma też działanie oczyszczające organizm z toksyn i szkodliwych substancji.

Nie kupuj w ciemno innych produktów nie znając ich składników. Jednak kapsułka Green Coffee and Raspberry to:

substancje czynne:

  • ekstrakt z zielonej kawy 1000mg
  • ketony z malin 100mg

substancje czynne:

  • mikrokrystaliczna celuluza (nadaje kapsułce twardości i przeciwdziała zlepianiu się cząsteczek)
  • stearynian magnezu (stosowany jako środek poślizgowy, łatwo rozkładany przez ludzki organizm)
  • żelatyna (naturalny zagęszczacz substancji czynnych)

Prosimy nie zapominać, że Green Coffee & Raspberry osiągnie największą efektywność wtedy, gdy będzie dodatkiem do zdrowego i aktywnego stylu życia.

Obejrzyj film na temat działania ziaren zielonej kawy

Pozytywnie zatwierdzone przez:

Decydując się na zakup Green Coffee & Raspberry gwarantujemy Ci, że Twoje życie ulegnie zmianie!

Od samego początku kuracji zaczniesz zauważalnie chudnąć!

Zamów Green Coffee & Raspberry

Co mówią o Green Coffee & Raspberry szczęśliwi klienci?

Nie czekaj! Zamów Green Coffee & Raspberry już teraz

i zacznij chudnąć od pierwszego dnia!

Zamów Green Coffee & Raspberry
Chcesz o coś zapytać? Masz wątpliwości? Zadzwoń do naszego konsultanta pod numerem: 517 534 112 lub napisz do nas maila na adres: kontakt@naturalne-odchudzanie.com
Zamówienia wysyłane są codziennie, wysyłane w dniu zaksięgowania wpłaty, a w przypadku paczek pobraniowych w momencie złożenia zamówienia. Maksymalny czas dostawy to 3 dni, jednak paczki dochodzą przeważnie w ciągu 1-2 dni. Każde zamówienie jest pakowane w bezpieczne opakowanie, gwarantujące dostarczenie nieuszkodzonej przesyłki.

Jeżeli chcesz by nikt nie dowiedział się o Twoim zamówieniu istnieje możliwość zamówienia Poste Restante (przesyłka do odbioru we wskazanym Urzędzie Pocztowym)
Notka na temat płatności.